Malowanie

malarz farby

Tapetowanie


Tapetowaniem we Wrocławiu zajmujemy się też już od jakiegoś czasu, ale trudno jest sobie przypomnieć od kiedy właściwie zaczęliśmy się bawić z klejem i co nas z nim połączyło… chyba jego siła.

Współpracujemy z jedną z wrocławskich firm sprzedających wiele wariantów tapet i wzornictwo, tak bogate, że przejrzenie i wybranie najwłaściwszej mogłoby Ci zająć ładnych parę godzin. Dlatego jeśli chciałbyś skorzystać z naszej porady w wyborze tapety możemy Ci w tym pomóc.

Osobiście jednak uważamy, że tapety nie są dla wszystkich i nie do każdego pomieszczenia, gdyż mogą mu nadawać pewne wrażenie ciężkości… Należy dobrze się zastanowić, co oczekujemy od przestrzeni i jak czulibyśmy się w niej, gdyby była otulona tapetą.

Opisz swoją ofertę tutaj


tapetowanie

Jeden kolor, czy może jego tonacja?
Kolor przepalany gradientem?
Przydymiony u dołu ściany jak makijaż zmysłowej kobiety?

tapeta w mieszkaniu

Wchodzimy w geometrię, szlaczki, znaki i szablony...


Często remonty kojarzą się z bałaganem i stresem. Oferujemy usługi remontowe i wykończeniowe, które odciążą Cię i dadzą satysfakcję z odświeżonego mieszkania. Przy remoncie polecamy zastanowić się nad montażem sufitu napinanego dekodps.pl jest to dobre i trwałe rozwiązanie, a przy tym bardzo ładne i estetycznie. Warto zastanowić się np. nad sufitem lustrzanym.